Kas es esmu? Kāds ir mans ceļš? Vai es daru to, kas man patiešām ir jādara? Vai es dzīvoju tā, kā vēlos? Vai esmu Laimīgs cilvēks? Ko vēlos sevī mainīt? Kā radīt savu dzīvi pašam/ai?
Kā sameklēt atbildes uz šiem jautājumiem? Kāds spēj atrast laiku dziļām meditācijām, cits mēģina atrast aizmiršanos izklaidēs un ekstremālā atpūtā, citam ir vēlme aizbēgt no civilizācijas. Lai netirdītu sevi kāds meklē aizmiršanos vēl vairāk strādājot.  Daudzi dodas uz Tibetu vai Indiju.
Atgriezušies no austrumu ceļojumiem, ļaudis saki: “Jā, tur ir cits laika plūdums, vieglāka enerģija, iespējams aizmirst paša ikdienas rūpes un tas ļauj atslēgties. Kad prāts ir atslēgts, tad sāk runāt sirds, intuīcija, zemapziņa. Taču tā vienalga ir personīga saruna pašam ar sevi un te ne vienmēr ir nozīme vietai.”
Cilvēks, lai cik tālu arī dotos, no sevis nevar aizbēgt. Sevis meklējumos visgrūtākais ir ieskatīties acīs pašam sev. Ieskatīties un pieņemt visu ieraudzīto un sākt no tā brīža dzīvot Šeit un Tagad.
Esam izveidojuši 5 dienu pasākumu kompleksu, kas ļauj šajās dienās sasniegt līdzīgus rezultātus kā braucienā uz Tibetu. Šīs dienas palīdz iepazīt sevi, atklāt lielākus savas dvēseles dziļumus. Katra diena ļauj atklāt aizvien jaunas atziņas, kuras tiek piefiksētas. Tā ir izstrādāta programma soli pa solim ceļā pie sevis. Sīkāka informācija Ceļš uz personīgo Tibetu.

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment