Kļūsti par Notikumu Raktuves sadarbības partneri!

Ja mūs vieno vēlme piedāvāt Klientam saturīgus, netradicionālus aktīvās atpūtas pakalpojumus vai nopietnus apmācības seminārus, vai komandas veidošanas pasākumus, tad apvienojam savus spēkus! Notikumu Raktuves aicina kļūt par partneriem gan viesu namus, gan dažādu pasākumu organizatorus, gan arī apmācību un konsultāciju kompānijas.

Rakstiet: reinis@caprinespallete.lv  

Uz veiksmīgu sadarbību!

PĀRBAUDĪTS UZ SAVAS ĀDAS!!!

 

 

Jelgavas pievārtē, pie pašas Lielupes ir kāda vieta, kur klusums, miers un harmonija valda vienmēr. Tā ir brīvdienu māja “Ānes muižā”

“Man Vecmokas ir vieta, kur netveramā veidā Debesu sajūta nonāk uz zemes. Te pasakas pasaule pieskaras dzīvei, kur it kā visa daba – koki, akmeņi un viss cits atdzīvojas. Un kas pats skaistākais- arī cilvēks atdzīvojas. It kā tiek prom no šī brīža pasaules nobūruma ar stresiem, viltus steigu un visādiem meliem sev un citiem. Vismaz uz brīdi būtiskais te kļūst skaidrs… Te ir īstā vieta, kur meklēt Lielo Mieru…” – tā Vecmoku pili – vienu no jaukākajiem Latvijas dabas stūrīšiem  – apraksta Arnis Šablovskis un mēs, kā arī daudzi mūsu klienti šiem vārdiem piebiedrojamies.

Raiskums ir viens no skaistākajiem Latvijas pagastiem. Ja esat šajā pusē, tad Notikumu Raktuves iesaka divus viesu namus. Viesu nams un semināru centrs “Augtrozes” būs vairāk piemērots cilvēkiem, kas vēlas izbaudīt sevišķi izsmalcinātus apstākļus.

Ja esat  pa Kurzemes jūrmalciemiem, tad Notikumu Raktuves iesaka iegriezties Rojā atpūtas centrā “Rojas Pērle”. Tur jūs varēsiet gan palikt pa nakti komfortablos numuriņos, gan iebaudīt lielisku maltīti restorānā vai bistro, kā arī atpūtas centra klubā nosvinēt kādu jubileju vai citu jautru pasākumu.

Starp Smārdi un Milzkalni Tukuma rajonā atrodas ar savu vēsturi un leģendām no padomju gadiem apvītais atpūtas komplekss “Valguma Pasaule”. Notikumu Raktuves iesaka šo atpūtas vietu gan nelielām kompānijām, gan arī  lieliem korporatīvajiem pasākumiem. Tu ir viss nepieciešamais –  Valguma ezers, Slocenes upe, restorāns, mežs, neskaitāmas atpūtas vietas un  nakstmītnes.

Ja vēlaties nonākt īsti latviskā vidē un kolosāli atpūsties, tad jums jābrauc pie Ivara Āboliņa uz “Ķempēniem” , tur tiešām ir sajūta, ka apstājas laiks un esi atbraucis ciemos pie savas lauku vecmāmiņas.

Notikumu Raktuves ir pārliecinātas, ka viena no labākajām un skaistākajām vietām Latvijā ir Ķemeru nacionālais parks te ir daudz pastaigu vietu, dabas retumi un unikāls dabas rezervāts.

Pašas Rīgas pievārtē jūs varat uzzināt ko runā zirgi! Tad jums jādodas uz  “Zirgzandaļiem”, kur būs iespējams vai nu vienkārši pačubināties ar zirgiem, doties izjādē, vai izbraukumā.

Tālrunis: +371 29493033 +371 26554795

Pasūtijumiem un uzziņai