``Notikumu raktuves``

Mūsu uzņēmums jau kopš tālā 1992. gada seko filosofijai  – jo dabiskāk, jo labāk. Tā ir mūsu attieksme pret apkārtējo vidi, cilvēkiem un arī – uzņēmējdarbību. Šodien aizvien vairāk cilvēku aizdomājas par rīcības sekām. Par attiecībām ar cilvēkiem, klientiem un kolēģiem, gan arī par to, kā mūsu rīcība ietekmē visu visapkārt.

Mēs neapgrūtinām cilvēkus ar smagām un sarežģītām teorijām, rosinām cilvēkiem patiesību atrast katram pašam sevī – gan personīgi, gan sabiedrībā, gan jebkurā uzņēmumā.

Mums patīk piedalīties šajā procesā un ir liels gandarījums, kad tie, ar kuriem mums ir tas gods būt kopā, ir aktīvi izziņas procesa dalībnieki un guvums ir abpusējs.

Notikumu Raktuves darbojas ļoti ciešā sasaistē ar Dabu. Cenšamies uzņemties atbildību par to un savos pasākumos izmantojam Dabai draudzīgus iztrādājumus. Kopā ar saviem lieliskajiem Klientiem pasākumu norises vietās ne tikai neatstājam atkritumus, bet arī savācam  “cūkmenu” atstātās pēdas.

Mēs piedāvājam projektēt un izgatavot jaunas presformas plastmasas izstrādājumu ražošanai, kā arī veikt ražošanu ar klienta presformas izmantošanu.

Daba

Daba mums par to atlīdzina ar labiem laika aptākļiem mūsu pasākumiem gan ziemā, gan vasarā.

Notikumu Raktuves ir kā dzīvs organisms, kam svarīgi, ko elpo, svarīgi, lai dzīvei ir garša. Uzņēmējdarbība bez garšas atēdas kā vienveidīgs ēdiens. Lai cik reizes Klients pie mums nāk, nekad tas nesaņems uzsildītu zupiņu. Notikumu Raktuves radošā komanda izzina Klienta vēlmes un centīsies radīt tikai viņa vajadzībām nepieciešamo.

Uz tikšanos!

Tālrunis: +371 29493033 +371 26554795

Pasūtijumiem un uzziņai