Silva Balode – organizāciju psiholoģe, brīvajos brīžos – Meža Meita.

Pārdošana, psiholoģija, komandas veidošana, klientu apkalpošana – interaktīvas un praktiskas apmācības par šīm tēmām ir Silvas pārziņā. Ir teiciens – kas māk, tas dara, kas nemāk – tas māca citiem. Lai tā nebūtu, šīs tēmas ir apgūtas gan teorētiski, gan arī pavisam praktiski – diendienā strādājot ar klientiem un pārdodot, tādēļ apmācībās veidojas auglīga diskusija nevis par teorētiskām zinībām, bet praktiskiem gadījumiem „iz dzīves”.

Sarmīte Krišmane – reizi gadā saulgriežos vada ugunsrituālu.

Specializējas ļaužu garīgās un fiziskās veselības uzlabošanā. Viņa arī ir tā, kas pamāca, kad un kā iet pirtī, kā atbrīvoties no stresa un kā palīdzēt ķermenim un garam justies labi. Psiholoģe.

Georgs Stražnovs –– Marketologu asociācijas prezidents. Iedvesmu smeļas
klasiskajā mūzikā un pastaigās gar jūras malu.

Kultūras un reklāmas cilvēks. Viens no Latvijā pieredzējušākajiem reklāmas un PR speciālistiem. Grāmatas „Reklāma praktiskajā biznesā” autors. Georgs lasa lekcijas Latvijas Kultūras akadēmijā un Rīgas Dizaina koledžā, ir Marketologu asociācijas prezidents. Viņa darbošanās vēriens Latvijā nav ietilpināms, tādēļ viņa projekti tiek realizēti arī Maskavā, Sankt-Pēterburgā, Ņujorkā, Londonā. Georgs pārziņā ir praktiskā biznesa semināri un konsultācijas.

Armands Kotke – starp zemi un debesīm, tur Armandu var bieži vien atrast.

Ekstremālo un militāro spēļu instruktors. Laisties ar virvi no galvu reibinoša augstuma, iekurināt mežā ugunskuru praktiski no nekā, orientēties un izdzīvot mežā, naktī… Šis ir Armanda lauciņš.

Madara Balode – visur ir jābūt savai kārtībai!

Aktīvās atpūtas organizācijas studente. Pasākumu organizatore un instruktore. Smaidīga, bet – pamēģiniet neizpildīt uzdevuma nosacījumus!

Lielos projektos mūsu skaits daudzkāršojas – talkā nāk gan alpīnisma profesionāļi, gan tehniskais personāls, gan pirotehniķis, šoferītis, kūku cepēji, studenti… Tā kā mūsu maršruti un Piedzīvojumu takas izstrādāti visā Latvijā, dažādos pasākumos par mūsējiem kļūst arī vietējie iedzīvotāji un viesu namu saimnieki. Tādēļ nav nekas neparasts, ja Pasākuma dalībniekiem pēkšņi jāiegriežas kādās mājās pateikt paroli vai jāsakrāmē saimnieka malkas grēda (labi, neliela grēdiņa! ). Vai arī kāds nikns saimnieks sāk bārt ceļotājus, kas šķērso viņa lauku… Tomēr aprunājoties tas kļūst pavisam draudzīgs un pat aizved ceļiniekus ar savu zirga pajūgu uz ceļojuma galamērķi. Kaut arī visi esam dažādi, mūs visus vieno tas, ka mīlam Cilvēkus un Dabu.

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment