Komandas saliedēšana atšķirībā no komandas veidošanas pasākumiem ir pasākums

Kopīgs ugunskurs un kolēģu tuvums pat tumsu padara brīnumainu

Kopīgs ugunskurs un kolēģu tuvums pat tumsu padara brīnumainu

vairāk ar izklaides funkciju komandas dalībniekiem, dažkārt pat kopā ar ģimenēm, ar nolūku labi kopā pavadīt laiku, paaugstināt darbinieku lojalitāti, gūt prieku no kopā būšanas un iepazīt vienam otru.

Pārsvarā visi uzņēmumi šādus pasākumus rīko. Nereti komandas saliedēšanas pasākums asociējas ar gaļas pacepšanu dabā un vīna malkošanu. Ir uzņēmumi, kuri paši organizē gan pārgājienus, velotūres un ekskursijas saviem darbiniekiem un ģimenes locekļiem. Tik tālu viss ir labi, taču šādos gadījumos, laikā kad pārējie kolēģi atpūšas un izklaidējas, kāds no darbiniekiem ir noplēsies melnās miesās, lai komandas saliedēšanas pasākums būtu izdevies.

Pēc kopīgiem piedzīvojumiem arī vakariņas muižā garšo labāk

Pēc kopīgiem piedzīvojumiem arī vakariņas muižā garšo labāk

Mēs, kā profesionāļi zinām ko tas nozīmē – organizēt pasākuma vietu, transportu, dažādas izklaides atrakcijas, domāt par ēšanu, kolēģu ērtībām, neparedzamām situācijām – tas ir ļoti nopietns un smagas darbs. Vismaz mēnesi kolēģis, kurš organizē pasākumu, ir izsists no sava ikdienas darba un uzņēmums riskē ar zaudējumiem. Beigu beigās visi kolēģi ir labi atpūtušies, bet organizators vakara nobeigumā ir pārgurumā aizmidzis, pats arī nebaudot jauko pasākumu kopā ar kolēģiem.Vai tas ir taisnīgi?

Lai pilnīgi visi uzņēmuma darbinieki varētu pilnvērtīgi

Komandas saliedēšana - tas ir jautri!

Komandas saliedēšana – tas ir jautri!

baudīt komandas saliedēšanas pasākumu, būt neikdienišķās situācijās kopā ar kolēģiem, nepieciešams kāds, kas par visu ir padomājis. Labākais risinājums ir uzticēt šāda pasākuma organizēšanu profesionāļiem.

Reģistrējieties šeit un jūsu uzņēmums saņems 10 % atlaidi komandas saliedēšanas pasākuma izmaksām!

 

  Jūsu vārds (obligāts)

  Uzņēmuma nosaukums (obligāts)

  Tālruņa numurs saziņai(obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Mūs interesē komandas saliedēšanas pasākums

  Uzņēmums vēlas saņemt atlaidi

  Jūsu jautājums vai papildus informācija