Sporta spēles ir lielisks komandas saliedēšanas pasākums, kur uzsvars ir uz dažādām sportiskām izdarībām. Taču vienmēr ir cilvēki, kas vēlas ar slapjām mugurām spēlēt basketbolu, futbolu, basketbolu un skriet dažādās stafetēs un ir arī tādi, kas labprātāk piedalītos mierīgākās aktivitātēs.

Lai no sporta spēlēm ieguvēji un apmierināti būtu visi, mēs sadarbībā ar kino pilsētiņu Cinevilla esam izveidojuši netradicionālo sporta spēļu programmu “Mūsu kino”. Šādu pasākumu varam organizēt gan nelielam 20 cilvēku kolektīvam, gan lieliem uzņēmumiem ar simtiem darbinieku.

Šajā pasākumā, kā jau noprotiet, viss ir par un ap kino tēmu. Praktiski visas aktivitātes ir saistītas ar kādu labi zināmu kinofilmu. Arī kino pasaulē esošajiem ļaudīm jāprot būt universāliem, tāpat arī  šajā pasākumā – dalībniekiem ir jāpārvar dažādi šķēršļi, jāatrisina sarežģītāki un mazāk sarežģīti uzdevumi, jāplāno savas filmas uzņemšana, jāraksta scenāriji, jāuzņem filma, jāgatavo ēst, jāpriecājas un jāiejūtas dažādos laikmetos un darbībās.

Protams, neizpaliek arī tradicionālās sporta spēles, taču arī tās ir padarītas netradicionālas. Piemēram, komandas sacentīsies basketbola spēles turnīrā “Sapņu komanda” ar pavisam īpatnējiem noteikumiem, vai spēlēs aklo futbolu un melnbalto volejbolu.

[vc_images_carousel images=”634,633,644,653,657,640,638,650,658,639,654,645,642,643″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”4000″ slides_per_view=”1″ autoplay=”yes” hide_pagination_control=”” hide_prev_next_buttons=”” partial_view=”yes” wrap=”yes” title=”Mūsu kino” img_size=”500×250″]

Reģistrējieties šeit un jūsu uzņēmums saņems 10 % atlaidi  netradicionālo sporta spēļu pasākuma izmaksām!

  Jūsu vārds (obligāts)

  Uzņēmuma nosaukums (obligāts)

  Tālruņa numurs saziņai(obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Mūs interesē sporta spēles

  Uzņēmums vēlas saņemt atlaidi

  Jūsu jautājums vai papildus informācija