KRAMA CILTS 1 dienas ekspedīcija draugiem un ģimenēm!

Atrašanās vieta:
Tukuma novads

Datums:
2023. gada 13. maijs

Brīnišķīga izvēle sestdienas, 13. maija pavadīšanai, nudien! Tevi interesē – ko sestdien 13. maijā KRAMA CILTS ir ieplānojusi draugiem un ģimenēm? Tad lasi tālāk!

Šī 1 dienas ekspedīcija būs pamatā autoekspedīcija skaistā apkārtnē Tukuma novadā, orientējoši – Jaunmoku pils – Vecmokas – meži – Rauda – atkal meži ar noslēgumu visbrīnišķīgakajā no Mežiem. 

Ekspedīcijas sākums plkst. 11.00 Jaunmoku pils stāvlaukumā, tur visi dalībnieki tiks sagaidīti ar kafiju, tēju un Meduzmaizes nepārspējami gardo meduskūku. Katra komanda saņems ekspedīcijas karti un uzdevumu lapu.

Ap plkst. 11.30 pirmās komandas dosies trasē.

Trases noslēgums Smārdes pagastā, netālu no Lielāciema plkst. 15.00. Tur Tevi un Tavu komandu gaidīs karsta ugunskura zupa, tēja un kafija.

Taču ar to viss nebūs beidzies! Pēc pusdienām vēl būs papildus uzdevumi, par kuru izpildi būs iespējams saņemt papildus punktus, kas ļaus pretendēt uz 3 pirmo vietu balvām.  Pārējās vietas saņems KRAMA CILTS autoekspedīcijas sertifkātus.

Autoekspedīcijai ir speciāli sagatavots maršruts ar kontrolpunktiem, kuri katrai komandai pēc līdzi iedotās leģendas un kartes būs jāatrod. Katrā konktrolpunktā būs iepsējams nopelnīt noteiktu punktu skaitu, būs jāatšifrē informācija un jāpalauza galva kā to salikt kopā. Saprotams, ka kontrolpunkti neatradīsies rokas stiepiena attālumā ceļmalā, bet gan būs mazliet jāpameklē. Visas komandas savstarpēji sacentīsies par balvām.

Šajā ekspedīcijā būs iespējams piedalīties ar parastu pilsētas mašīnu (ja vien nav īpaši sēdināts supercar), pārvietošanās būs pamatā pa kvalitatīviem grants un asfaltētiem ceļiem. Pasākums piemērots arī ģimenēm ar bērniem.  

Ekspedīcijas laikā Tu ar savu komandu varēsi iepazīt skaistas, vēl neredzētas vietas un noskaidrot dažu vietējo leģendu stāstus. 

Droši vien Tevi, akurāt arī interesē, kas tad būs uzvarētājam balvās, jo Tava komanda taču(!) pretendē uz 1. vietu, pavisam noteikti! Tātad:

1. vietu ieguvusī komanda saņem dāvanu karti EUR 50,00 vērtībā visai komandai ciemošanās pie Medusmaizes mīļdzīvniekiem

2. vietu ieguvusī komanda saņem Medusmaizes visšokolādīgāko kūku EUR 35,00 vērtībā.

3. vietu ieguvusī komanda saņem dāvanu karti EUR 20,00 vērtībā, ko kā atlaidi izmantot vienam no sekojošiem vasaras pasākumiem:

Balvu fonds patiesi garšīgs!

Hmm, kāda būs dalības maksa? Pavisam niecīga! Katras ekipāžas dalības maksa ir EUR 50,00 un EUR 10,00 no katra komandas dalībnieka. 0 – 5 gadu veci bērni piedalās bez maksas, 6 – 10 g.v. dalības maksa – EUR 5,00. Piemēram – 4 draugi – EUR 90,00(EUR ekipāzas dalības maksa + EUR 10 par katru dalībnieku).  Ja piedalās ģimene ar 9 g.v un 4 g.v. bērniem, tad kopējās izmaksas būs – 50 + 10 + 10 + 5 = EUR 75,00.

Šī būs viena feina sestdiena! Piesaki savu komandu iespējami ātri! Kad būsi savu komandu reģistrējis, saņemsi ekspedīcijas nolikumu un visu nepieciešamo informāciju par ekspedīcjas gaitu.

Ja rodas kāds jautājums par šo pasākumu vai nepieciešama papildus informācija, tad droši izmanto šo kontaktformu saziņai ar pasākuma organizatoriem, vai zvani pa tālruni 26554795